Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Kontakt​

Grønsundvej​ 16

4780 Stege

CVR: 28258933

Tlf: 55 37 50 23

E-mail: petersdal@petersdal.dk

Sikker post/personfølsomme dokumenter skal fremsendes

via e-boks til vores CVR

Forstander Annie Egholm Tlf.: 25 77 20 58 - E-mail: Annie@petersdal.dk

Viceforstander Henrik Volmer Tlf.: 22 34 88 08 - E-mail: Henrik@petersdal.dk

Afdelingsleder Børn Lisbeth Raulund Tlf.: 61 36 07 83 - E-mail: Lisbeth@petersdal.dk

Afdelingsleder Unge Lotte Stensgaard Tlf.: 20 21 74 85 - E-mail: Lene@petersdal.dk

​Afdelingsleder STU/§ 104, aflastning- Maria Holm Andersen - Tlf.: 20 60 19 18 - E-mail: Maria@petersdal.dk

Pædagogisk konsulent Hanne Stolt Tlf.: 20 75 86 77 - E-mail: Hanne@petersdal.dk

​Socialrådgiver - Helle Johansen - Tlf.: 30 73 90 08 - E-mail: HelleJ@petersdal.dk

Botilbud for unge

Grønsundvej 14
4780 Stege

Botilbud for børn

Grønsundvej 16
4780 Stege

STU og Aflastningstilbud

Skovledsvej 4
4772 Langebæk

S/I Petersdal

​Grønsundvej 16

4780 Stege

Telefon: 55 37 50 23

E-mail: petersdal@petersdal.dk

Botilbud for unge

Grønsundvej 14
4780 Stege

Botilbud for børn

Grønsundvej 16
4780 Stege

STU og Aflastningstilbud

Skovledsvej 4
4772 Langebæk

Find os på

Tilbudsportalen​